Е-уписи на студенти

Поради новонастанатата состојба со Корона вирусот, лица за информации на факултетот за административни и наставни работи се:

- административни работи: Сашко Попов, референт на студенски прашања, тел. 075421577, email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

- наставни работи: проф. д-р Сашко Мартиновски, продекан за настава, тел. 075421579, email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Линк за Препораки на Владата на Република Северна Македонија

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top